• kolmapäeval, 26. aprillil Tapa Muusikakooli õpilaste kontsert kell 11.10;
  • reedel, 28. aprillil on koolis nõustamas koolipsühholoog Helgi Hilborn; 2. ja 4. klass sõidavad õppepäevale Tallinna.

Reede, 28. mai õhtul kell 17.00 korraldame kooliõue ja –ümbruse korrastamise talgud „KOOLIÕU KAUNIKS!“ Täpsem info tehtavatest töödest ja vajalikest töövahenditest tuleb teisipäeval e-kooli. Oodatud on kõik õpilased ja lapsevanemad!

ESMASPÄEV 17. APRILL - MUUSEUMIPÄEV

• 1.-9. klassi osalemine C.R. Jakobsoni Talumuuseumi programmis „ Eesti aastaring talus“

 

TEISIPÄEV 18. APRILL – MUINSUSKAITSEPÄEV

  • Ajarännak Jäneda külas koos Georg Särekannoga,
    • fotojaht „Enne ja nüüd“
    • kell 9.05 – 4.-5.klass
    • kell 11.10 – 1.-3.klass
    • kell 13.00 – 7.-9.klass
  •  Lasteaialapsed väljasõidul Aravete Külamuuseumi, et tutvuda ajalooga ja kunstitegevustega

 

KOLMAPÄEV 19. APRILL – „TAGASI KOOLI“ PÄEV

  • Kell 12.10  Kunstinädala algataja Mall Tamm meenutab algusaastaid, ühiselt maalime ja meisterdame kevadet.
  • Kell 13.05 Kooli vilistlane ja ruumidisainer Eliisa Lest tutvustab ja juhendab  disainikunsti 6.-8.klassi õplastele
  • Kell 13.05 Lapsevanem ja kunstnik Harald Grave juhendamisel teevad 9. klassi õpilased kooli seinamaali.

 

NELJAPÄEV 20. APRILL – NÄITEKUNSTIPÄEV

  • Kell 9.10 Lühinäidendid keeletundidest esitavad 4. klassi ja 6. klassi õpilased
  • Kell 10.05 - 11.35 Vat Teatri improvisatsiooni töötuba 1.-5. klassile (juhendab Rahel Otsa)
  • Kell 12.10 Lasteaia lastele ja algklasside õpilastele esineb Lasteteater Horre etendusega „Igaühele oma“ (Pilet 3. 50) 
  • Kell 12.10 – 13.40 Vat Teatri improvisatsiooni töötuba vanemale astmele (juhendab Rahel Otsa)

 

REEDE 21. APRILL – SPORTLIK JÜRIPÄEV

  • Kell 9.10 Käesurumisspordiala tutvustamine ja võistlus algklasside õpilastele (korraldab Karl-Markus Vijar)
  • Kell 10.05 Käesurumisspordiala tutvustamine ja võistlus vanematele õpilastele (korraldab Karl-Markus Vijar)
  • Kell 13.00 10. Jäneda Jüripäeva Jooks

Kunstinädala lõpetamine

 

 

Tulemas:

17.-21. aprill – Jäneda Kooli 30. Kunstinädal!

  • Esmaspäeval, 17, aprillil sõidame kogu kooliperega õppepäevale Kurgjale C.R. Jakobsoni Talumuuseumisse. Täpsem info e-koolis.
  • Lasteaialapsed tutvuvad talutööde- ja tegemistega Aravete Muuseumis teisipäeval, 18. aprillil.
  • esmaspäeval, 3. aprillil oli külas kirjanik ja loodusmees Juhani Püttsepp;
  •  teisipäeval, 4. aprillil osaleb 6. klassi tiim maakondlikul inglise keele päeval Rakveres; lasteaialapsed ja 1.-3. klass sõidavad Lehtsesse vaatama Teatrikese etendust „3 suurt soovi“;
  • kolmapäeval, 5. aprillil hoiame pöialt 3. klassi võistkonnale, kes osaleb maakondlikul õpioskuste olümpiaadil Haljalas;
  • neljapäeval osaleb 2.-4. klassi esindus Lehtses Väikekoolide muusikafestivalil;
  • reedel, 6. aprillil läheb 1. klass Niguliste muuseumi „Lõvijahile“.

 

  • teisipäeval, 14. märtsil tähistame 4. tunni alguses emakeelepäeva; 9. klass sõidab Rakverre laste ja noorte teatripäevale;
  • kolmapäeval, 15. märtsil
    • osalevad Karl-Markus ja Martin tehnoloogiaolümpiaadil;
    • 2. ja 4. klass sõidavad Tallinnasse Tervishoiumuuseumi;
    • koolis annab etenduse lasteaia- ja algklassilastele Ervin Lillepea pereteater (pilet 2.50);
    • Pranglimise finaalis osalevad Marcus, Martin ja õp. Ülle;
  • neljapäeval, 16. märtsil osalevad 1.-8. kl. õpilased matemaatikavõistlusel Känguru;
  • reedel, 17. märtsil sõidavad kõik õpilased ja õpetajad KUMU-sse ekskursioonile ja tsirkuseetendusele.

 

KALENDER

loader

TULEMAS

Mai
26

26.05.2017 10:00 - 11:00

Mai
26

26.05.2017 17:00 - 19:00

Mai
29

29.05.2017 9:00 - 13:00

Go to top