19. veebruaril Pariisis toimunud Eesti meistrivõistlustel suusaorienteerumises saavutas N14/16 klassis Laura Lään koos Aigi Einmaaga (Kadrina KK) kolmanda koha. Samal distantsil oli M14/16 klassis Christopher Lään koos Siim Turbaniga (Rakvere Gümnaasium) samuti kolmas!

Sprindidistantsil saavutas N14 klassis Laura 4. koha ja Christopher 9. koha

  • esmaspäeval, 20. veebruaril 3.-4. tunni ajal kohtuvad Eesti Kaitseväe ajateenijad meie kooli 5.-9. klassi õpilastega;
  • kolmapäeval, 22. veebruaril on 1. klass NUKUteatris vaatamas etendust „Gavroche“; saalihoki U11 poisid on võistlustel;
  • neljapäeval, 23. veebruaril 2. tunni ajal mängime-vaatame „Me armastame Eestit!“ Kell 11.30 algab aktus, kus kuulutatakse välja ka Aastategijad 2016.

 NB! Laupäeval, 25. veebruaril Presidendimatk!

  • 14. veebruaril, sõbrapäeval sõidavad lasteaialapsed külla oma sõpradele Lehtses; koolis on 2. tunni alguses sõbralik kogunemine;
  • kolmapäeval, 15. veebruaril esindavad kooli maakondlikul inglisekeelsete luuletuste etluskonkursil 3-5. kl. õpilased Marcus, Karmel-Kendra, Emma ja Leandra. Neid õpetas ja läheb konkursile kaasa õp. Liidia Talve;
  • neljapäeval, 16. veebruaril kell 11 on 7.-9. klass Jäneda Raamatukogus vaatamas näitust „Veelinnurahvas“. Kuulatakse ka Jaak Prozese loengut sel teemal.
  • reedel, 17. veebruaril on koolis nõustama koolipsühholoog.

 

Eelinfo!

 23. veebruaril lõpeb koolipäev õpilastele kell 12.45 (koolibuss läheb koduringile), lasteaialaste mängupäev lõpeb 16.00.

  • kolmapäeval, 8. veebruaril sõidavad 1.-5. klass kell 11.45 Tapa Kultuurikotta vaatama näitust jäätmekäitlusest;
  • 6. klassil jätkuvad kolmapäeval KEAT-koolitused: õpopuse viib läbi Päästeameti töötaja;
  • neljapäeval, 9. veebruaril kell 18.00 koguneb hoolekogu;
  • reedel, 10. veebruaril osaleb Jäneda Kooli võistkond JAAAAA-koolide ühenduse suusavõistlusel Kõrvemaa Matka- ja Spordikeskuses kell 11.00.

 KIIDAME 8. klassi noormehi Christopher Läänt, Martin Mõtlikku ja Karl-Markus Vijarit, kes panid oma teadmisi proovile  bioloogiaolümpiaadil!

  • teisipäeval, 31. jaanuaril sõidavad mudilaskoori esindajad Emma ja Robert koos õpetaja Merle Valtiniguga Jõhvi Kontserdimajja esimesele ettelaulmisele  koolinoorte laulupeo jaoks;
  • kolmapäeval, 1. veebruaril sõidavad 7.-9. klass õppepäevale Eesti Tervishoiumuuseumi; 6. klass hakkab valmistuma KEAT-iks: õppust tuleb läbi viima noorsoopolitseinik Anni Kruuse;
  • neljapäeval, 2. veebruaril kell 14.00 osaleb Õpilasesinduse juhatus (Martin, Joonas, Grete) koos huvijuhiga Maavalitsuses Lääne-Virumaa koolide Õpilasesinduste kokkusaamisel.
  • reedel, 3. veebruaril on koolis nõustamas psühholoog Helgi Hilborn.

 

KALENDER

loader

TULEMAS

Üritusi ei ole
Go to top