• esmaspäeval, 3. aprillil oli külas kirjanik ja loodusmees Juhani Püttsepp;
  •  teisipäeval, 4. aprillil osaleb 6. klassi tiim maakondlikul inglise keele päeval Rakveres; lasteaialapsed ja 1.-3. klass sõidavad Lehtsesse vaatama Teatrikese etendust „3 suurt soovi“;
  • kolmapäeval, 5. aprillil hoiame pöialt 3. klassi võistkonnale, kes osaleb maakondlikul õpioskuste olümpiaadil Haljalas;
  • neljapäeval osaleb 2.-4. klassi esindus Lehtses Väikekoolide muusikafestivalil;
  • reedel, 6. aprillil läheb 1. klass Niguliste muuseumi „Lõvijahile“.

 

  • teisipäeval, 14. märtsil tähistame 4. tunni alguses emakeelepäeva; 9. klass sõidab Rakverre laste ja noorte teatripäevale;
  • kolmapäeval, 15. märtsil
    • osalevad Karl-Markus ja Martin tehnoloogiaolümpiaadil;
    • 2. ja 4. klass sõidavad Tallinnasse Tervishoiumuuseumi;
    • koolis annab etenduse lasteaia- ja algklassilastele Ervin Lillepea pereteater (pilet 2.50);
    • Pranglimise finaalis osalevad Marcus, Martin ja õp. Ülle;
  • neljapäeval, 16. märtsil osalevad 1.-8. kl. õpilased matemaatikavõistlusel Känguru;
  • reedel, 17. märtsil sõidavad kõik õpilased ja õpetajad KUMU-sse ekskursioonile ja tsirkuseetendusele.

 

  • Johanna, Luise, Karl-Markus, Õnne-Ly, Kaur Kristof – julge esinemise eest inglise keele olümpiaadil;
  • Joonas, Dominic – vapra esinemise eest matemaatikaolümpiaadil;
  • Saalihoki U11 võistkonna liikmed – 3. koht meistrivõistlustel.

 

reedel, 10. märtsil

  • osalevad 5 õpilast maakondlikul 7-.9. klasside inglise keele olümpiaadil Rakvere Gümnaasiumis;
  • lasteaiaõpetajad Tiina Sillandi, Lea Visnap, Margit Vijar ja Piret Veermaa võtavad osa konverentsist „45 aastat lastaiaõpetajate koolitamist Rakveres“;
  • õp. Tõnu Salm ja algklasside saalihokipoisid on otsustavatel mängudel Õismäe Spordihallis.

 

 

PÄIKESEKIIRE rühma SUUR SÕBER – õpetaja abi Anneli Lööper

PÄIKESERATTA rühma SUUR SÕBER – Karoliina Oja

TUBLI ÕPPIJA – Christopher Lään

SÕBRALIK ÕPILANE – Joonas Tamme

AASTA TEGUTSEJA – Karl-Markus Vijar

HEA SPORTLANE – Christopher Lään

AASTA ÕPETAJA – Katrin Lumiste

TERVISEEDENDAJA – kokk Gigi Abram

AASTATE TEGIJA – koolibussijuht Heiki Kruusma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KALENDER

loader

TULEMAS

Üritusi ei ole
Go to top