Õpetajad panevad õpiülesanded e-kooli vastava päeva tunniplaani alusel, seega saab esmaspäevaseid ülesandeid hakata tegema-vaatama alates kella 9-st hommikul.

Peamiseks infokanaliks Jäneda Koolil e-kool, kuid ühendust saab pidada õpetajate ja klassijuhatajatega e-kirjade abil (vt. kodulehelt koolipere jaotuse alt) ning kui õpetaja on avalikustanud oma mobiiltelefoni numbri, siis ka seda kanalit kasutades.

Iga koolinädala lõpus ehk reede keskpäeval teeme õpetajatega kokkuvõtteid, kuidas õppetöö on muutunud tingimustes toimunud ja mida muuta-parandada.

Igasuguste distantsõpet puudutavate küsimuste, murede või ettepanekute korral: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel. 38 98231.

Sept

01.09.2020 10:00 - 11:30