• Esmaspäev oli vene keele päev, mille viis läbi õp. Liidia Talve.
  • Teisipäev oli saksa keele päev. Külas olid Tallinna Saksa Gümnaasiumi 10. kl. õpilased, kes tutvustasid oma kooli, saksa keele ring esitas näidendi „Niebelungide laul“ ning võisteldi Saksamaa tundmises.
  • Kolmapäev on kehakeelepäev. 3. ja 4. tunni ajal püütakse üksteisega suhelda kehakeeles.
  • Neljapäeval on inglise keele päev, siis toimuvad erinevad tegevused vahetundides.
  • Reedel, 13. märtsil tähistame emakeelepäeva etteütlust kirjutades ja raamatut lugedes.

VEEL HUVITAVAT:

• 3. ja 4. klass õpivad ennast tundma Eesti Tevishoiu Muuseumi haridusprogrammis kolmapäeval, 11. märtsil;
  • 5.-7.klassili on KEAT projekti loeng Keskkonnaametilt neljapäeval, 12.märtsil;
  • 5.-7. klass külastab Tervishoiu Muuseumit esmaspäeval, 17. märtsil;
  • 20. märtsil osaleb 4 õpilast maakondlikul inglise keele olümpiaadil Rakvere Ametikoolis.

Sept

01.09.2020 10:00 - 11:30