Fotodelt on näha ka, mida maitsvat ja imelist oli võimalik laadalt osta. Kohatasudest, õnneloosist ja annetustest kogunes 121 eurot ja 40 senti, mida kasutame ekskursioonil Spot of Tallinna. Aitäh kõigile!

Eriline tänu kooli õpilasesindusele laada ladusa korraldamise ning OÜ Jäneda Mõisale Musta Täku Talli eest!

• Teisipäeval, 6. novembril kell 12.00 lähevad 7.-8.klassi õpilased oma klassijuhatajatega Presidendi matkarajale õppima ja tervislikult liikuma.
  • Neljapäeval, 8. novembril kell 8.30 sõidavad lasteaialapsed, 1.-3.klassi õpilased ja mõned isad,vanaisad jt pereliikmed 1. jalaväebrigaadi Tapa linnakusse, et tutvuda sõdurieluga, varustusega ja õppida ohutult metsas käima ja andma esmaabi endale ja sõbrale.
    • Kell 17.00 toimub lasteaias pereõhtu, kus mängitakse ja meisterdatakse.
  •  Reedel, 9. novembril on koolis külas Immanuel Volkonski, kell 10.05 algab 5.-9. klassile külalisega loeng "Valikuvabadus".

Eudor Velleramm võitis uue isikliku rekordiga Lätis Salduses 22. septembril rahvusvahelisel tõstmise võistlusel kk-40kg II koha tulemusega 75kg. Rebis 32kg ja tõukas 43kg.

Roomet Väli võistles 08.septembril rahvusvahelisel tõstmise võistlusel Leedus, Panevežises kuue riigi sportlaste osavõtul ja saavutas kk-94kg III koha uue isikliku rekordiga 181kg. Rebis 81kg ja tõukas esimest korda 100kg.

Treener Ahti Uppin

Üritusi ei ole