• 17. mail on 9. klassi nõustamas Lääne-Virumaa Rajaleidja karjäärispetsialist Tiina Halling.
  • 18. mail on sellel õppeaastal viimast korda nõustamas KOOLIPSÜHHOLOOG.
  • 22. mail on valla lasteaedade SPORDIPÄEVAL Tapal meie 5.-7aastased; 1.-2. klass osaleb RMK loodusprogrammis.
  • 24. mail kell 13.05- 14.45 toimub esmaabikoolitus 5.-6. klassile.
  • 25. mail toimub Lehtse ja Jäneda Kooli ühine SPORDIPÄEV. Peale spordipäeva toimub jalgrattaeksam.
  • 26. mail kell 13.00 esinevad Jäneda Kooli väiksed ja suured Jäneda Aia- ja lillepäevadel.
  • 28. mail heliseb viimane koolikell 9. klassi õpilastele kell 11.10. 8. klassi loovtööde kaitsmine toimub sama päeva hommikul kell 9.05
  • 29. mail sõidab 1.-2. klass NUKUteatrisse.
  • 30. mail on külas Tartu Ülikooli teadurid, jututeemaks õpilaste, vanemate ja õpetjatega on hindamine.
  • 31. mail kell 10.05 esineb saksa keele ringi lapsed muusikalise näidendi “Das Rotkäppchen - Punamütsike”.
  • Teisipäeval kell 10.15 lasteaia- ja algklassilastele etendus „Hajameelne jänkuema“, pilet 3 eurot.
  • Kolmapäeval osaleb 9. klass programmis „Minu riik“ ning õhtul sõidetakse lõpuekskursioonile Stockholmi.
  • 4. klass sõidab kolmapäeval Tallinnasse vaatama teatrietendust „Pal tänava poisid“.

LASTEVANEMATE ÜLDKOOSOLEK toimub esmaspäeval, 14. mail kell 17.30.

• korrastada sirelihekki nii seest kui väljast;
  • koistada praht ja oksad ojakese kaldalt (õuemaja taga) ning koolini toovatelt teedelt;
  • puhastada tee koolimaja juures ja tähistada liikluse õpperada.

Koolis on rehasid, prügikotte, töökindaid. Hea, kui talgulistel on kaasas oksakääre, mõni aiakäru ja võsatrimmer.

Tule, teeme koos väikese ajaga palju ära!

• Neljapäeval, 5. aprillil toimub 7.-9. kl. noortele kampaania Anname au raames veteranitund. Jäneda külas pannakse haljasaladele välja selle kampaania sümbolid sinililled, mis valmisid projektitööna poiste tööõpetuse tundides.
  • 1.-5. klassi õpilased kohtuvad neljapäeval kell 11.30 Jäneda Raamatukogus kirjanik Kadri Hinrikusega.
  • Reedel näitab 3. klassi võistkond oma õpioskusi Tapa Gümnaasiumis toimuval olümpiaadil.

Õppenõukogu koguneb III veerandi kokkuvõtteid tegema 11. aprillil kell 15.00.

Mai

28.05.2018