Ole keskkonnasõbralik ja too 15. märtsini kooli kasutatud patareid ja teeküünalde tühjad topsid! Täpsem info www.kuunlajaht.com

• esmaspäeval, 11. detsembril tähistame teist jõuluootuse nädalat;
  • teisipäeval, 12. detsembril küpsetavad pärast tunde pikapäevarühmalapsed kokatädi juhendamisel piparkooke; kell 15.45 sõidavad 1.-4. kl. õpilased ja lasteaialapsed Lehtsesse vaatama etendust „Valge muinasjutt“ (Kehra Nukk). See on valla jõulukingitus lastele.
  • neljapäeval, 14. detsembril on taas teatripäev: 1. ja 2. klass võtavad lasteaia suuremad mudilased kaasa ning koos sõidetakse Rakverre vaatama jõuluetendust „Timbu-Limbu“.

Terve nädala jooksul kaunistatakse klasse/koolimaja, meisterdatakse jõulukaarte ning valmistutakse 21. detsembri jõulupeoks.

• Esmaspäeval, 3. detsembril tähistame jõuluootuse algust 3. tunni alguses.
  • 9.klass osaleb 4. detsembril kell 10.00-14.00 Tapa Gümnaasiumis TÜ keemia õpikojas.
  • 6. detsembril sõidavad 3., 4. ja 5. klass Tallinnasse õppekäigule.

Eelteade!

Teisipäeval, 12. detsembril saavad lasteaia- ja algklassilapsed kingituse vallalt – tasuta jõuluetenduse „Valge muinasjutt“ (mängib Kehra Nukk) kell 16.15 Lehtse Kultuurimajas. Buss väljub 15.45 Viinaköögi eest.

Üritusi ei ole